Fotowoltaika dla domu

oferta-fotowoltaika-2

Fotowoltaika

Dla Twojego Domu

Przeciętna 4 osobowa rodzina zużywa średnio około 3 100 kWh rocznie. Typowa instalacja fotowoltaiczna o mocy 3,1 kW produkuje rocznie około 2 700 kWh Dzięki wykorzystaniu tej technologii koszty rachunków spadają o około 87%, co stanowi znaczącą obniżkę i daje wymierne oszczędności.

Obniżone koszty

Niezależność

Gwarancja

Brak hałasu

ZALETY

Energii słonecznej

Odnawialna

Energia słoneczna jest jednym z najbardziej efektywnych źródeł energii odnawialnej ze względu na niezawodną ilość słońca, jaką otrzymuje świat. Stale rozwijające się technologie, które powstają będą nadal wykorzystywać to źródło w lepszy, łatwiejszy i tańszy sposób, dzięki czemu energia słoneczna jest najszybciej rozwijającym się źródłem energii odnawialnej.

Czystość

Ślad węglowy paneli fotowoltaicznych jest już dość mały, a ponieważ materiały użyte do ich produkcji są w coraz większym stopniu poddawane recyklingowi, ślad ten nadal się zmniejsza.

Oszczędność pieniędzy

Twoje rachunki za energię elektryczną mogą ulec znacznemu obniżeniu dzięki energii, którą sam wytwarzasz i zużywasz, a nie kupujesz od dostawcy.Ponieważ panele słoneczne są uważane za „dozwolony rozwój”, zazwyczaj nie potrzebujesz pozwolenia na ich instalację na swoim dachu. Istnieje kilka ograniczeń, o których należy pamiętać przed instalacją.

Niskie koszty utrzymania

Po zainstalowaniu, panele słoneczne wymagają bardzo niewielkiej konserwacji. Są one zazwyczaj instalowane pod kątem, który pozwala na swobodne spływanie deszczu, zmywając brud i kurz. Tak długo, jak utrzymać je z zablokowania przez brud, panele słoneczne mogą trwać ponad 25 lat z niewielką utratą wydajności.

Niezależność

Inwestując w system energii słonecznej, stajesz się mniej zależny od krajowej sieci energetycznej. Jako generator energii, możesz cieszyć się tańszą energią elektryczną przez cały dzień. A jeśli zainwestujesz w akumulatory, będziesz mógł nadal korzystać z energii słonecznej po zachodzie słońca.

Wartość nieruchomości

Panele słoneczne są generalnie dobrą inwestycją dla Twojego domu. Obecne trendy na rynku energii oznaczają, że dom z panelami słonecznymi (jeśli jest odpowiednio sprzedawany z naciskiem na oszczędności paliwa i płatności taryfowe) może w przyszłości uzyskać wyższą cenę niż dom bez nich.

MASZ PYTANIA?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

    Zapisz się na priorytetową listę oczekujących na dotację do fotowoltaiki i skorzystaj z promocji

    "Powiększamy moc instalacji o 10% GRATIS"

    STOP rachunkom za prąd
    Poznaj szczegóły