O nas

  • Doświadczeni specjaliści
  • Najwyższa jakość
  • Przejrzyste zasady współpracy
  • Konkurencyjne ceny
  • Kompleksowa obsługa
  • Profesjonalne doradztwo

W przypadku pytań

+48 509 199 991

instalacje paneli fotowoltaicznych

O nas

DLACZEGO MY

ZESPÓŁ

Nasz zespół składa się ze specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży energetycznej. Nasi doradcy mają doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Kompleksowość

Zapewniamy kompleksową obsługę od zaprojektowania systemu poprzez zakup urządzeń po wdrożenie instalacji i przyłączenie jej do sieci energetycznej.

Doradztwo

Naszego klienta przeprowadzamy przez cały proces wdrożenia od doradztwa przez uzyskanie finansowania po montaż i zgłoszenie instalacji do operatora sieci energetycznej.

O nas

Od 2010 roku wspieramy przemysł i budownictwo

Veimert Technik sp z o.o. dostarcza urządzenia złożone z najlepszych komponentów m.in niemieckich, japońskich, duńskich, szwedzkich.
Dzięki własnemu działowi badań i rozwoju możemy na bieżąco udoskonalać nasze urządzenia. Współpraca z Politechniką Lubelską pozwala na wdrażanie innowacji na światowym poziomie. Centrum serwisowe w Lublinie i sieci lokalnych serwisów zapewnia naszym klientom szybką i profesjonalną obsługę posprzedażową.

Każda pompa przechodzi wieloetapową kontrolę jakości. Poczynając od testów na etapie projektowania, przez testy wdrożeniowe, po końcową kontrolę każdego urządzenia m.in. w komorze niskich temperatur i długoterminowej eksploatacji do -30C przed wydaniem klientowi, jako urządzenia grzewcze przystosowane do pracy w niskich temperaturach typowych dla Europy Środkowo-Wschodniej.

Naszym celem jest dostarczanie, niezawodnych, urządzeń umożliwiających nieprzerwany dostęp do ciepła.  Chcielibyśmy dostarczać najlepsze urządzenia grzewcze w Polsce, służące na lata.

pp_sunmedia_2

Własny dział badań i rozwoju

Współpraca z Politechniką Lubelską pozwala na wdrażanie innowacji na światowym poziomie.

Sprawna obsługa dostępna “od ręki”

Centrum serwisowe w Lublinie i sieci lokalnych serwisów zapewnia naszym klientom szybką i profesjonalną obsługę posprzedażową.

Co robimy?

Dostarczamy trwałe, wydajne i niezawodne pompy ciepła

Wybierz sprawdzoną niemiecką jakość i zamów wydajną pompę ciepła VEIMERT, która pozwoli Ci na idealną temperaturę powietrza oraz wody użytkowej.

pp_sunmedia_6
pp_sunmedia_3

Co robimy?

Zapewniamy fachowy serwis pomp ciepła

Skorzystaj z profesjonalnych usług serwisowych, dzięki którym Twoja pompa powróci do dawnej sprawności i będzie Ci służyła przez wiele lat.

STOP rachunkom za prąd
Poznaj szczegóły