Fotowoltaika z magazynem energii

Inverter and store energy building. Solar cell park. Background

Niech Każdy Dzień Przynosi Energię… Nawet Kiedy Słońce Zachodzi! ☀️🌙

Odkryj moc naszej promocji na instalacje fotowoltaiczne z magazynem energii i zapewnij sobie spokój ducha, wiedząc, że Twoja rodzina i dom są zabezpieczone przed nieprzewidywalnością dostaw prądu. Z nami zawsze będziesz miał zapas energii, gotowy do użycia, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Co zyskujesz:

 • Dofinansowanie do 26 tys.  zł. + 19 400 do pompy ciepła -> razem to nawet 45 400 zł.
 • Wykorzystanie energii z PV w nocy lub w pochmurne dni
 • Własny system awaryjnego zasilania domu podczas awarii sieci energetycznej
 • Możliwość pracy instalacji PV  przy zaniku zasilania z sieci energetycznej.
 • Ładowanie samochodu elektrycznego ze zmagazynowanej energii słonecznej
 • Możliwość całkowitego odłączenia się od sieci energetycznej
 • Możliwość zintegrowanego połączenia turbiny wiatrowej

Dla kogo?

Dla właścicieli  wszystkich budynków mieszkalnych – dofinansowanie przysługuje dla budynków nowych  i w budowie.

Brak progu dochodowego. Każdy może skorzystać z programu Mój Prąd 6.0!

Obniżone koszty

Niezależność

Gwarancja

Brak hałasu

Już czas rozpocząć własną produkcję prądu
i zachować go we własnym magazynie energii!

Wypełnij formularz poniżej i porozmawiaj z naszym specjalistą. 

  ZALETY

  Energii słonecznej

  Odnawialna

  Energia słoneczna jest jednym z najbardziej efektywnych źródeł energii odnawialnej ze względu na niezawodną ilość słońca, jaką otrzymuje świat. Stale rozwijające się technologie, które powstają będą nadal wykorzystywać to źródło w lepszy, łatwiejszy i tańszy sposób, dzięki czemu energia słoneczna jest najszybciej rozwijającym się źródłem energii odnawialnej.

  Czystość

  Ślad węglowy paneli fotowoltaicznych jest już dość mały, a ponieważ materiały użyte do ich produkcji są w coraz większym stopniu poddawane recyklingowi, ślad ten nadal się zmniejsza.

  instalacje paneli fotowoltaicznych

  Oszczędność pieniędzy

  Twoje rachunki za energię elektryczną mogą ulec znacznemu obniżeniu dzięki energii, którą sam wytwarzasz i zużywasz, a nie kupujesz od dostawcy.Ponieważ panele słoneczne są uważane za „dozwolony rozwój”, zazwyczaj nie potrzebujesz pozwolenia na ich instalację na swoim dachu. Istnieje kilka ograniczeń, o których należy pamiętać przed instalacją.

  Niskie koszty utrzymania

  Po zainstalowaniu, panele słoneczne wymagają bardzo niewielkiej konserwacji. Są one zazwyczaj instalowane pod kątem, który pozwala na swobodne spływanie deszczu, zmywając brud i kurz. Tak długo, jak utrzymać je z zablokowania przez brud, panele słoneczne mogą trwać ponad 25 lat z niewielką utratą wydajności.

  Niezależność

  Inwestując w system energii słonecznej, stajesz się mniej zależny od krajowej sieci energetycznej. Jako generator energii, możesz cieszyć się tańszą energią elektryczną przez cały dzień. A jeśli zainwestujesz w akumulatory, będziesz mógł nadal korzystać z energii słonecznej po zachodzie słońca.

  Wartość nieruchomości

  Panele słoneczne są generalnie dobrą inwestycją dla Twojego domu. Obecne trendy na rynku energii oznaczają, że dom z panelami słonecznymi (jeśli jest odpowiednio sprzedawany z naciskiem na oszczędności paliwa i płatności taryfowe) może w przyszłości uzyskać wyższą cenę niż dom bez nich.

  Jak oszacować wielkość instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego?

  Wbrew pozorom, na wielkość instalacji fotowoltaicznej nie wpływa wielkość domu, ale wysokość rachunków za prąd. To właśnie na podstawie zużycia energii elektrycznej przez gospodarstwo domowe określa się wielkość montowanej instalacji fotowoltaicznej. Pamiętajmy, że ilość produkowanej przez panele fotowoltaiczne energii zależne jest także od ekspozycji budynku na promienie słoneczne, rodzaju dachu, oraz stopnia zacienienia budynku.

  Chcesz zamontować fotowoltaikę w domu jednorodzinnym? Napisz do nas!

  Chcesz, aby Twój dom był bardziej energooszczędny? Nasze panele fotowoltaiczne są idealnym rozwiązaniem! Są one łatwe w instalacji i mogą pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię elektryczną. Ponadto, są one doskonałym sposobem na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

  Już czas rozpocząć własną produkcję prądu
  i zachować go dla siebie.

  Wypełnij formularz poniżej i porozmawiaj z naszym specjalistą. 

   STOP rachunkom za prąd
   Poznaj szczegóły